Kuruluş Hikâyemiz

Kurucumuz Uğur Koçak 1966 yılında Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde 12 çocuklu bir ailenin ferdi olarak dünyaya geldi. Dönemin ekonomik koşulları gereği küçük yaşta çalışma hayatına atılan Uğur Koçak, ağır vasıta sektörünün ilişkili olduğu işler yaptıktan sonra yirmili yaşlarında Nevşehir'de galericilik mesleğine adım atmıştır. Otuzlu yaşlarında Balıkesir'e gelerek meslekte deneyimini arttırdıktan sonra kendi galerisini kurmak üzere potansiyelini hissettiği ve eksikliğini gördüğü Bursa'nın Karacabey ilçesine gelerek 1996 yılında hâlen aynı mevkide hizmet veren galerisinin kuruluşunu gerçekleştirmiştir. Bugün Güney Marmara'nın İstanbul - İzmir - Çanakkale - Bursa yollarının kesişim noktasında bulunan, 35 dönum arazi üzerinde Türkiye'nin en büyük galerilerinden biri haline getirmiştir.

Uğur Koçak 2 evlat babası olup, şirketin fiili yönetimini 2018 yılı itibariyle yurt içi ve yurt dışı eğitimleri tamamlayarak gelen iki kuşakta yönetimini devralan Furkan Koçak'a teslim etmiştir. Furkan Koçak vizyoner bakış açısıyla yönetimi başarıyla devam ettirmektedir.

Uğur Koçak

Misyonumuz

Alanında deneyimli, güler yüzlü personelimiz ve sektördeki köklü geçmişimizin getirdiği bilgi birikimi ile müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en doğru araca ulaşmalarını sağlıyoruz. Müşterilerimiz ile ilişkilerimizi kısa süreli görmüyor, süreç boyunca ve sonrasında doğru ve eksiksiz iletişimi sağlayarak sorunlarınıza çözüm üretiyoruz.

Vizyonumuz

Profesyonel altyapısı, köklü geçmişi ve geniş bilgi birikimi ile Uğur Galeri ve Uğur Koçak Treyler olarak Türkiye ağır vasıta pazarında büyük başarılara imza atmış bulunmaktayız.

Hedeflerimiz;

  • Ağır vasıta ve ikinci el ticari araç pazarında alım satımını ve distribütörlüğünü yaptığımız markaların ulusal ölçekte önde gelen temsilcilerinden birisi olmak.
  • Hizmet verdiğimiz sektörde müşterilerimizin her birinin çalışmaktan güven duyduğu ve memnun kaldığı bir şirket konumuna yükselmek.
  • Ulusal pazarda ve ticari sektörde standartları ve doğruları belirlemek.